Echipa

Membrii echipei noastre au competenţe în Ingineria Mediului şi Ştiinţa şi Ingineria Materialelor şi colaborează cu cercetători din domenii recunoscute la nivel naţional şi internaţional şi cu parteneri industriali.


Photo_C. Predescu

 Cristian Predescu – Director

 Prof. dr. ing.

E-mail: predescu@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 95 92; 021 316 95 64

 


Avram Nicolae – Consultant ştiinţific

Prof. dr. ing.

E-mail: ecomet@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 95 92; 021 316 95 64

 


Photo_Cati

Ecaterina Matei – Şef laborator

Prof. dr. chim.

E-mail: ecaterina.matei@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 98 29 / 021 316 95 64

 


Mirela Sohaciu – Secretar ştiinţific

Prof. dr. ing.

E-mail: msohaciu@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 95 92 / 021 316 95 64

 


 Ruxandra Vidu – Consultant ştiinţific

 Prof. dr. ing.

E-mail: r_vidu@yahoo.com

Tel./Fax.: 021 402 95 92; 021 316 95 64

 


Photo_Andra

Andra Predescu – Cercetător

S.l. dr. ing.

E-mail: andra.predescu@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 98 29 / 021 316 95 64

 


Photo_Andrei

Andrei Berbecaru – Cercetător

Ş. l. dr. ing

E-mail: andrei_berbecaru@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 98 29 / 021 316 95 64

 


Photo_Mihaela Balanescu

Mihaela Bălănescu – Cercetător

CS. II dr. mat.

E-mail: mihaela.balanescu@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 98 29 / 021 316 95 64

 


Photo_George

George Coman – Asistent cercetare

As. drd. ing.

E-mail: george.coman@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 316 95 64

 


poza cv

Cristian Pantilimon – Asistent Cercetare

Doctorand, Ing.

E-mail: cristian.pantilimon@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 98 29 / 021 316 95 64


Claudia Drăgan – Asistent Cercetare

Doctorand, Ing.

E-mail: claudia.dragan@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 402 98 29 / 021 316 95 64

 


Cătălin Grădinaru – Asistent Cercetare

Doctorand, Ing.

E-mail: catalin.gradinaru@ecomet.pub.ro

Tel./Fax.: 021 316 95 64

 


Photo_Linica Nastase

Linica Năstase – Laborant

Tech.

E-mail:

Tel./Fax.: 021 316 95 64

 


Moga Adrian

Adrian Moga – Technician

Tech.

E-mail:

Tel./Fax.: 021 316 95 64